Květen 2012

Dead .

31. května 2012 v 11:45 | d-r-e-a-m-z-i |  Deník...:)
Je to těžké . Nemůžu se ani moc soustředit . Každý dech je těžší a těžší . Mé nohy jako kdyby ztratili všechny síly . Jedna procházka mě vysílí na celý den. Večery mám vysokou horečku . Nedokážu nic sníst . I čaj vyzvracím ,můj krk jako kdyby nechtěl ani snídani ani oběd ani večeři . Necítím sílu ,cítím jenom křeče v prstech . Plíce jako kdyby vážili tunu .
Jsem tak oslabená a cítím se staře , nedokážu ze sebe vydat energii protože žádnou nemám.

Večer si maluju kotvu ,protože mě tíží dolů . Říkám chci zemřít . Ano tohle jsem životě nezažila žádná síla ,žádné myšlenky . Dostávám od známích čokolády jenže já je nesním ,když si kousek dám začnu cítím hnusnou kyselinu a vyzvracim to . Když se jdu koupat já v té vaně spím potopím se a chci být tam věčně jenže vzpomínám na tatku .♥ ♥ K doktorovi nemůžu páč mamka čas nemá a cesta by mě uplně zabila. Tohle bych nepřála ani nejhoršímu nepříteli .

Život pro mě už nemá cenu žít ,protože už ani nevím pro koho mám žít .
Ztrácím myšlenky jako sílu .


Nezvdám se :!

29. května 2012 v 17:59 | d-r-e-a-m-z-i |  Školní dny...
Něvěděla jsem nic . Myslela jsem si ... že to uběhnu . Bylo to jenom 5 koleček a já předtím ještě nic nevěděla . Běžela jsem 3 kolečko ,v tu ránu se mi udělalo bílo před očima . Uběhla jsem 4 . zvedl se mi žaludek ,cítila v krku krev . Slyšela jsem jen 100 m růžo ! Chtělo se mi omdlít a zároven zvracet . Ale začla jsem myslet jako někdo kdo nejsem já , běžela a uběhla ikdyž jako druhá nezajímělo mě nic jen co se bude dít s mím tělem .

Kdyby to byla 12 minutovka nevím co bych dělala ,pak jsme šli hrát basket a já si vzpoměla jak jednou tatka říkal : Když jsem byl malí nezdával jsem nic ,ale když jde o zdraví ustoupl jsem . Věděla že jsem ho nezklamala ,ale to brečení si vyčítám . O přestávce jsem chtěla odejít domů jenže jsme měli psát test z dějáku a potřebovala jsem nutně lepší známku . Potom se to zlepšilo ,ale ve vlaku jsem málem přejela zastávku a cesta domů jsem se vláčela jako opilec a motali se mi nohy.

Doma jsem nachvylku ( zas ) omdlela už po 3 . v tomhle roce . Potom mi volala mamka že jí volala učitelka a jak mi je a že si toho včimli i jiní učitelé ...

Říkám si jak to se mnou bude dál ?

Nechci myslet na věci jako bulímie ( jo obcas zvracim po jídle )

Možná jsem uplně jiná _(

Nezvdám se :!

Jsem jako čmelák pořád do něčeho narážím .

28. května 2012 v 15:50 | d-r-e-a-m-z-i |  Deník...:)
Cítím se špatně . Cítím se hodně špatně. Tak jako nikdo z vás . Byl jsi můj táta ,ale že jsi umřel neznamená že tě milovat nebudu . Nejlepším otcem na světě jsi pro mě byl ... Cítím že se mnou pořád jsi . Že pořád mě chráníš před bouřkoum :/ .

Ted asi nikdo z vás neuvěří . Každým měsíc se mi zdá sen že mě chráníš a jsi u mě . Dnešní sen byl jak jsme si jako malí vypráveli o Africe a dnes si řekl budu tě chránit ♥ ♥ Ani nevíte jak jsem ráno byla stastná že mi dává znamení a můžu si s nim popovídat ve snu . Já v ten sen věřím jako Petr pan na víly .

Pamatuju si den ten poslední den co nebyl v pořádku . 12.srpen 2011 . Tento den bylo tím nejhorším šokem mího života. Rakovina je ta nejhorší nemoc pro mě a byla i pro mího tátu. Každou noc jsem probrečela jenom kvůli tobě ,ale už je to pryč . Děkuju že mi dáváš sny děkuju že si s tebou můžu popovídat a že mě můžeš obejmout ikdyž spím já to objetí cítím ,to nejlaskavější obejmutí na světě :*


Tolik života může chybět v jedné šroubce .


Sama v sobě hledám .

Bez tebe už to nevydržím .

26. května 2012 v 16:29 | d-r-e-a-m-z-i |  *Oraginalita*
Sakra ,ani nevíte jaká je tu doma nuda :( Řekla jsem to mamce a samozřejmě řekla něco uplně jiného - já ti něco uvařím neboj - ?! Co to mělo znamenat ?! Vole doma je nuda a já se z toho už fakt poseru ,říkejte si jdi něco dělat ale ono vás nebaví ani to . !

Představa co budu dělat v létě fakt nevím :/ Možná se mi utrhnou uzdy na nervách a objednám ( přečasně ) LONGBOARD . Všechno mi ho připomíná . Možná to bude jediná věc co mi v létě bude dělat společnost . Seru na všechny názory že si na tom rozbiju hubu ,protože i za to bych byla ráda . Nudá !http://www.snowboard-zezula.cz/sector-9-essential-carvin-green/pn-40925#popis-zbozi Brzy budeš můj :(♥

Nenud te se :I

Muhaha :3

25. května 2012 v 18:18 | d-r-e-a-m-z-i |  Školní dny...
Brý den .... Líbající

Dnešek byl popravdě super :) Asi nejlepší bylo že jsem konečně zašla po škole s pár lidma ze třídy ven a byla sranda ;D* Ikdyž mě kluci srali tím že mi vypili pití koupili jsme si jednu větší jen za 7 korůn ! :DDD Nemám moc nápadu psát protože jsem uplně vedle páč piju velké ale opravdu velké množství Frisca :D Doufám že ho nějak propašuju na turisták v červnu ( strašně se teším ) .

Ale nejvíc se těším na jedno ► Longboard ◄ mám už hooodně našetřeno jenže si musím koupit jetě helmu plus rukavice a možná pluky :) Tohle léto bude snad nejlepší :*

Mám nápady na nové fotky jenže doufám že mě bude fotit ségra za čas bych si chtěla pořídit ten stativ no ...;D


Snad bude i ta letní láska jako minule :)♥
Bay :*

Štastný to den ^^

22. května 2012 v 16:27 | d-r-e-a-m-z-i |  My style
Brý den ...Líbající

Dnes je opravdu štastný den ani si nedokážete představit ;) Škola byla supr s Luckou jsme se udobřili :)* Žádná známka k tomu jen včera 4 no :( :D . Akorát že mi na achylovku spadli dvířka od skříně Pája to imylem na mě schodil dost mě to bolelo ale všechno mě přešlo když jsem jela za ségrou na zastávce na mě čekala a říkala že tu maturitu ( základně ) udělala ^^ což je supr :)

A to nejlepší : šla jsem po zastávce u soudu a kdo na mě vyskočí z busu ! :DD Áda ( moje (ne nechci říct bívalá nej protože je pořád kámoška a miluju jí :D* ) vyskočila a taková Čau růůžo ! :DD Celej bus se na nás koukal jenže jsem si jí užila jenom 5 sekund musela zpátky nastoupit byla jsem celou cestu z toho prosmátá ♥:) V léte s ní musim zase udělat stanování ..:))

A ještě něco : nestřeli mi uši a konečně tam mám dírku ( dala mi zato bonbom mnam ) a těším se na roztahováky (samozřejmě falešné ) ... A na cestu jsme si dali nejlepší zmrku z budějc a dostala malou Coca-colu a viděla longboard prímovej !

Štastný to den ^^


Nové džíny z H M jsou perfektní mají je už dlouho a já čekala kdy je slevní a stáli mě 400,- :))
Vybrala si univerzální náušnici :))


Písničku si zamilovala ;)*
Bay :)

Šlupka šlupko ! :D)

21. května 2012 v 15:54 | d-r-e-a-m-z-i |  *Oraginalita*
Brý den...Líbající

Na,ná,na,ná .... Poslouchám a žijů zakopávám a žijů melu a přece žijů ! Život je jedna dobrodružná báje ( hahahaha ) koukám jak se lidi navzájem přetvařují a srazují se a přece se dál směju ...

Zpívejme : oááá llalall oáááá jéééé !!! Kdo říká že jsem blázen tak nejsem jenom druzí žárlí jak dobře žijů ! Nejsem ani chudá ani bohatá a přece mám problému jak much ale sakra žiju jako šlupka od banánů posouvám se a nikomu nepodrazuju nohy :D) ! NEchci lásku sama by mi podrazila nohy počkám si však já už svého prince mám ! :P

Chceme být jinými ale přitom si nevážíme toho co máme. Věřím že najdu lidi co se mnou budou žít celej život už jako rodina nebo jako kamarádi . Muhahaha už mám zase ten výtlem když si říkám jak někteří lidé ze třídy jsou tak tupý (zejména kluci no ) ... Muhahaha Kdo se neumí usmát nemůže prožít co prožívám tancuju zpívám protože toje život co chci ! Jemi jedno s kym zpívám i s celým vlakem ( vodadákama ) S níma je prdel na pořád :))

Usmějte se ! Usmějte se ! Usmějte se ! Usmějte se ! Tak co kdo z vás se usmál ?? Usmáli se jen ti kdo něčemu věří jako usměvu :)Joo sorry za kvlaitu ale usměv je usměv lidičky :))Jestli článek nechápeš tak se uměj a pochopíš ! :))

Bay :*

Memories ♥

18. května 2012 v 15:56 | d-r-e-a-m-z-i |  Zážitky...:*
Krokodák lidi Líbající

Dneska jsem nebyla ve škole ráno mi bylo dost blbě znáte to ...Křičící Všechno se ale zlepšilo a už je mi dobřě a poslouchám Boba Marlyho ,a zpívejme : Lolalola long !!! :OOOO :D

Miluju když se můžu smát miluju tyhle zážitky když se tlemím a kocour si pšíkne ! :D Miluju ten pocit ,když jdu ven s košem a tancuju a kolem projíždí tančící auto a řve Olalááá !!a já: Olálálááá !!! Žiju si život tak jak mě hudba dělá . Když vám nedělá problém si zatancovat s košem na veřejnosti ,jste za vodou už jste v zemi jménem nebe kde si sedíte na mráčcích a kouříte si mráčky. :D Já občas říkám magorům štastním lidem prostě si žijou svoje ,ono vlastně pro hlupáka každý hloupý .

Když vám lidi říkaj fůj znamená to jediné - FANTASTICKY ŮŽASNÁ JEŽIBABA ! :)) Šlapte na šlupky od banánů protože stejnak nespadnete jen je pusene dál ... :)

Bay :*

I can smile ! :D

16. května 2012 v 16:13 | d-r-e-a-m-z-i |  Školní dny...
Jůjingá !! :D

Tímhle prostě začnu článek , jak vidíte chodím tu častějc a tím je vidět i méně komentů ale více návševností ♥Děkujů ! :)* Když jsem včera nebyla ve škole tak Pája ze třídy našel lísteček který jsme si psali z kámoškou Petou ... Byli tam prostě naši kluci který se nám líbí ;) No a ten pako to dal přečíst většině třídě a samozřejmě těm dvoum pipkám Jiřině a Lucce ,no a jasně ráno šli za tím klukem a řekli mu to ... Byla jsem tak nasraná že jsem jím do očí řekla že jsou největší krávy na světě ! :D Neměli co říct tak odešli ... ááá cítila jsem se tak obodařena že se jim můžu vysmát do očí .Kravkám ! Jsem vděčná za svůj usměv který mě vždy zahřeje :)♥

Jednou mi Kačí řekla že mi usměv sluší :-) Ten večer jsem si nato vzpoměla a strašně mi to potěšilo od holky co má strašně hezkej styl a je prostě hezká ! :D* její blog je zde ►http://dream-er.blog.cz/ :-) Ikdyž mi připadá že se tlemím jak kokot . Vlastně ten kdo se usmívá má celou zemi ve svém usměvů. :))Ta mikina na fotkách není moje ale jednoho Smějící se týpka z Áčka štefiho Smějící sePůjčil mi jí :)


A všichni : na,na,ná,na,ná !! Ouujé :D♥
Bay :*

Nenávidím sama sebe ...

15. května 2012 v 15:52 | d-r-e-a-m-z-i |  To co mě baví....
Ne , není vůbec dobrý den jen ten co nejhorší může bejt .

Věřila jsem sama v sobě jenže všechno jsem totálně holkám posrala a nejen holkám ale i učitelce. Nechápu to jak jsem to posrala ,když jsme skákali tak ten doprčic první pokus dala , JENŽE ONI TO NEMĚŘILI ... Druhý , třetí pokus v háji ... Učitelka je na mě tak nějak divně naštvaná ,hodila jsem sotva ... sama se za sebe stydím . Tréma mi odpadla s stejně jsem kráva ,vyčítám si to .Chtěla jsem běhat jenže nechápu proč mě vybrala na něco co se zkazit dá ...

Říkáte si ježiši no a co je to jen závod blbá .... :( Jenže když v něco věříte a ono to dopadne špatne ,zhroutí vás to. Ke všemu se Peta bavila pořád s Mončou a Fančou a jedním klukem a mě si vůbec nevšímala ,tohle vás nasere ještě víc .


Jo,je to borec ♥

:)