This is not your life .

8. května 2012 v 10:00 | d-r-e-a-m-z-i |  Školní dny...
Ikdyž žiju dál chci ze všeho odejít...

Do tohleho klubka se mi ještě připletlo hádka s kámoškou ... Už na to seru .. Ve všech hádkách co jsem zažila jsem se VŽDY ! musela ozvat jako umluvu první já ! Nemám na to , nemá cenu tady žít ,když už nechci .

Celý týden mám depresi z jednoho destiného zkoušení a mám strach jak se do mě bude navážet . Vždycky jsem všechno zvládla ,ale čas si vybral svoji dan . Mám strach ze všeho na co sáhnu včera mi málem spadl nůž na nohu . Mám fobii z nožu ...
Život je tak ... depresivní ,ale svět depresivním dělají lidé . Koukám na lidi jako kdyby oni mi zabili tatku . Tatka si zato mohl sám ... ale dnešní svět udělá jenom málo pro záchranu člověka !

Přeju si zapomenout , přeju si aby bylo vše jako dřív . Možná si někdo z vás říká že má pubertáckou depku ale tohle není depka ... Myslíte že se moje depka zkládá z celého života ? Mám tu vaši depku z mojeho mrtvého tatky , z přátel kterým sem vždycky otrok já , z toho co jsem v životě udělala špatně , z toho jak mi všichni lidé chou abych sama odešla ....

Ne, nejsem zajímavá jenže slyším všechny lidi ... Ukápla mi slza .. Z takovýdle depresi brečím málokdy... (po 15-minutuvém oddechu )

Ne , vzdát se nemůžu protože tatka chtěl abych si v životě vedla tak jak chci já a ne aby mi do toho někdo štoural ... Možná že mám hnusný obličej , možná že jsem hnusná ale mám doprčic srdce ! Nikdo mě nezná tak proč mě hned pomlouvá . Ano , nesnáším lidi se kterýma si povídám přijde někdo jiný a hned si povídá s ním . Říkám tomu otrcké děvky . Ano takových znám až dost i unás na škole i ve třídě .

Prosím vás ,k těm fotkám ... Já nekouřím v životě bych cigáro do huby nestrkla . Tohle je jenom obyčejný papír který když mám prostě depresi tak si ten papír zapálím a já miluju ten kouř .

Fotky se mi líbí jsou depresivní .

Však já ještě napíšu člověk se potřebuje vypsat (občas mi to pomáhá )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama