Červen 2012

Fuck off :*

27. června 2012 v 15:30 | Ta co se chce vypsat . |  Deník...:)

Hm , dnešek v prdeli jak jinak . Na nějakej třídní výlet jsem mohla zapomenout . Snad se nějak ten kotník vylepší ikdyž na to matlám tisíce mastiček . Zítra je kino a v pátek vysvíko . A konečně prázdniny 2 měsíce longboardingu na plný pecky . Ale musím říct že dnešek byl v prdeli uklidnující , všechno co jsem se včera odevšech dozvěděla a byla v šoku už nato nemyslím a radši ani nepředstavuju :)) Místo toho jsem si založila svůj vlastní deník kde si budu vypisovat zážitky s longboardem a fotografie ,páč vím že tady bych psala pořád o něm . Zjistila jsem si pár návrhů do obou mích pokojů takže prázdniny budou pořádně tvořivé . Opravdu se cítím v klidu v takovém tom nebi ,kde nemyslíte na včera ani na zítřek a áni na dnešek :D) .


Jsou to ti nejlepší longboardeři co znám . Blondák s dredama je jako já máme stejnou povahu - všechno prožívám nejvíc co to jde .
Takovýdle je pravý cestování - to co si užijete . Už je sleduju docela dlouho a vždycky rozesmějí nebo i rozbrečí . Jsou to dobří hoši ! :))


Longboard aneb znamená to pro nás hodně .

26. června 2012 v 15:27 | Ta co se chce vypsat . |  My style
Longboard.
Dneska mi kámoška P. řekal že longboard není všechno . Ale pro mě je , je to ten nejlepší kámoš a pomáhá mi víc než lidi . Vzalo mě to jako urážku ( Jo jasně jsem citlivá říkejte si co chcete ) a celý den nad tom přemíšlím ,jako kdybyste urazili člověka který vám pomáhá a milujete ho . Včerejší večer byl pro mě prostě Paradise ! Auta skorem nejezdily a západ byl krásně dlouhý a růžoví ! :D) Sice jsem spadla do potoku let byl vysokej asi tak 1 metr ! :D Krásně jsem se naučila nový trik ikdyž už prkno je z okraju odřený . Sluchátka v uších ( vím je to dost nebezbečné kvůli autům ,ale bylo prázdno ) ruce nahoře , křičím z plných plic .

Mám ráda tenhle život . V 17-cti mě bude čekat surf-camp v portugalsku s longboardem . Lidi co potkávám tak jenom opravdu mávám at se usmějí když dřepí hodiny v autě . Ráda slyším od lidí ( minule jsem potkala 2 malé děti byli roztomilý :)) :DD ) kteří říkaj mi skejtačka . Někteří me nesnáší a říkaj nevychlubuj se ,ale každý má kamaráda který miluje nebo koníček ,každý to cítí jinak . Jsem strašně ráda že mám holky který to baví též K. , F. . Sice se asi nesplní sen že si najdu crew a budu jezdit po zemích ,ale to co cítím k longboardinku mi stačí .

Stejnak to budu pořád mít ten sen s Crew já si nemůžu pomoct no :D Minule jsem viděla video s posilováním a jedna věta mě uplně zpřesnila : Hlavním je se pořád motivovat . Jinak bysme byli jak opadanej strom bez listí . :)


Jojo ^^ ten trik už umim jenom odskočim vysvihnu nohu nahoru a je to ;)


:))

Nejlepším cvikem je motivování :))Lidi ?! Žijme , prosím .

25. června 2012 v 15:50 | Ta co se chce vypsat . |  Školní dny...
Nikdo . Nikdo . Nikdo ted neslyší jak křičim . Křičim . Křičim . Křičim ze života . Brečim . Brečim . Brečim že ten život mám takovej . ! Vy všichni jste mladí , vy všichni si užívejte . Zase píšu něco co někomu není do chuti . Zvednu obočí , krknu si , prdnu si a ted se z toho směju :D

Popíšu dnešek : Ráno bylo neuprostné - zaspala jsem vlítla v podprsence ven a říkala si joo BUS v 7 stihnu , áno uvědomila jsem si to a běžela zpátky domů . Na zastávce mi spad ten deštník na nohy jednoho pěknýho kluka . :P♥ Škola no až na oběd dobrý ,:)) Potkala jsem ho tam v celým černým a když se otočil ZČERVENAL a šel na záchody a já se musela usmát :)♥ S kámoškou jsme potom kecali na zastávce a řekla mi něco co by snad potěšilo každou holku LíbajícíRozpačitý Řeknu to takhle : Jeden dost hezkej kluk ze školy ( kteýho nechci ) řek že patřim mezi nejhezčí holky na škole ...
Krása ale není všechno ,ale myslim koho by to nepotěšilo , holku co dostala jenom 1,5 bodu z matiky a byla horší než ten grázl na škole . Cestou jsem ho potkala . No, Achjo .
Potom jsem jenom potkala cestou domů naší spolehlivou postačku která je vždycky taková prostě překvapivá a ráda si s náma povídá . No a ted píšu vám článek abyjste měli co číst a já si jdu namazat kotník . Něco s nim mám . :(


Ty nejlepší vzpomínky zustanou .
Včera ty policajti jak zastavili a já začla ject jak o závod a potom se šli JENOM VYCHCAT :D
Nebo ten traktor nebo to dítě já z toho nemůžu :DD**

Ten život miluju :*Něco o mém životě .

24. června 2012 v 11:29 | Ta co se chce vypsat . |  *Oraginalita*
Asi to přenechám na dlouhý článek .

Můj život byl vždycky takový jaký jsem si přála do tý doby než mi umřel můj nebližší člověk . Byly to hrozný časy k tomu mi odešla nejlepší kámoška a neměla nikoho . Cítit se pořád jako čmelák který narazuje na sklo . Člověk vidí všechno jinak . Vidí lidi jinak ,vidí jak se změnili . Áno , byla jsem chytřejší byla jsem vlídnější byla jsem upovídanější . Změnilo to život na takový uzavřený v láhvi . Člověk stratil seběvědomí ,stratil tím sám sebe . Každá urážka těch lidí pro mě znamenala více a více tajemství . Ten svět byl pro mě zavřená brána ,kde mi nikdo nepomoh .

Trošku byl pro mě svět zábavný . Jak se lidi podvádí , jak se překřičují o sušenku , jak nevidí sebe jenom facebook . Hmm,hodí se ktomu písnička Yann tiersen -Soir De Fete . Měla jsem pocit jako Amelie z Monhartu . Dala jsem všem Goodbay ! A co že jsem jiná , že se tlemím uprostřed náměstí kvůli babce která krade , že se nestydím prosadit moje kouzelně bláznivé nervy , že jsem svá a nejsem nesvá , a co že miluju holohlaví lidi , růžové auta , lidi co si zpívaj rákosníčka ,lidi kteří smrkaj , lidi který si mluví sami pro sebe .

Každý je jiný . Každý člověk si uvědomí své chyby . To co jsme každý udělali jsme litovali přitom jsme to udělat chtěli . Já nikdy nechtěla litovat co jsem udělala . Udělala jsem usměv jiným lidem a nelituju toho .
Nelituju život jaký mám . Ikdyž nenávidím lidi jaký jsou miluju jejich přetvářku . Tenhle článek bych nikdy neřekla páč já a moje mluvení bylo už odmalička těžší a co mi umřel člověk terý ho jsem milovala jsem jiná a nechci bát jinou . Každý si na mě vylívá své hněvy at si žiju svět jinak at se učim , at neztrácím své kamarády , at jsem jiná . Ale oni ztrácí mě a svou autoritu být sám sebou .
Každý byl někdy falešným , každý podváděl , udělal něco hnusnýho .
Tak proč chcete a by byli hnusní iti jiní ?
Nikdo na tu otázku neodpoví tak aby všem odpověděl správně .


Víš, milovala jsem tě .

23. června 2012 v 10:13 | Ta co se chce vypsat . |  Deník...:)
Byl si mou láskou ikdyž na krátkou dobu . Když si mě lechtal zmocnil se mě pocit bezbečí a štestí . Pořád ses na mě otáčel . Červenal ses na mě . Do tvých očí jsem se zadívala jako do potůčku mráčku . Usměv byl pro mě světlem na stín . Cítit v břiše motýli jako kdyby chtěli vyletět . Pusa tam , pusa zpátky . Tak proč když jsem se v buse otočila viděla jsem že se na mě díváš . Přesto se stalo něco co jsem unést nemohla . ( Tu situaci jsem se radši vypsala na druhý blog )

Někdy prostě člověk má štestí ve které věří přesto ho zklame . Na tu debilní chvilku NEZAPOMENU když si řek něco co by mě vrátilo do hrobu .Nemám ráda lásku , nemám ráda tebe . Měla jsem dost zklamání a další už nechci . Vím že život je těžkej přesto další ta láska bude za dlouho . Děkuju že si mi vrátil aspon ty začervené tváře .:♥
Víš , milovala jsem tě .

Šumava aneb turisták .

22. června 2012 v 20:29 | d-r-e-a-m-z-i |  Zážitky...:*
Tenhle týden jsem byla na turistáku na Šumavě na Modravě . Šumava je svím způsobem okouzleně zajímavá . Člověk tu má velkou možnost přemíšlet ale i zapotit na kopcích .
Myslela jsem že turisták bude bláto ale byl nejlíp užitej s nejlíp užitýma lidma , Dyt more si ZABIL ! :DD nevím co ktomu mám ještě říct prostě byl Super♥:) Měla jsem i dost hádek a stresování ... ale dokážu se přemoct k usměvu .

Aj měla jsem i nepříjemnou hodinku včera večer . Áno Peto ted se sem vypíšu . Byla jsem nějak na dně . Vzpoměla jsem si na na longboard . Uvědomila si už neixistuje kamarád jako on který mi pomáhá ze všech nejvíc . Všichni mi odešli do nebe nebo do pekla učení gymplu . Každou hádkou , každou urážkou mě všichni zranují a tím se dovstávám víc víc do sebe , mívám víc tajemství . V tomhle světě se už nevyznám , už nemám nervy na očích vidět všechno . Já vidím jenom silnici a prudký dowhnill . Už mám jenom tebe longboarde !♥!:))

Mám je všechny moc ráda :))*

Život s longboardem , život s mím životním kámošem.

17. června 2012 v 10:19 | d-r-e-a-m-z-i |  Zážitky...:*
Tohle bude dlouhý článek :)

Předevčírem jsme byli kousek od našeho rodného cvičistě a objevili nádhernou rozhlednu na Budějce . Je to tam překrásný o tom místě jsme nikdo nevěděli a je tam dobrý slajdový kopec . ! :)
Uvědomila jsem si kolik takových míst ještě je , a můj život se otevírá čím dál rychleji . Pak jsme šli všichni běhat do pšenice při západu slunce . Dotýkat se pšenic bylo jak hladit parsky slunce. Smáli jsme se bylo to jak v pohádce . Život má pro mě obrovský smysl žít .

Pocit být milována je krásný pocit s někým koho milujete . S ním jsou takový zážitky :* Šli jsme a potkala jsem svalnatý kluky s biker helmou , joo podívali se na mě . ♥:D Potkávám tolik nových lidí ...:) Včera jsem měla chut prostě vypadnout ! Všichni mě tak srali že jsem odjela na daleký rybník a poslouchala žáby , s longobardem . Ujasnila jsem si to v hlavě protože jsem pořád něco nechápala , Proč lidi jsou stejný ale přitom žárlí na druhý jak jsou lepší ?

Longboard ale neznamená krásný kopec ,ale kopec s trhlinama . Včera když jsem se tak projíždlě na prkně zařvala na mě ženská -Nečůům krávo ! A dívali se na mě ty dětci co tam dřepí každý den . Některé by to strhlo a utekli a byli zabiti ,ale já jsem se nedala a řekla jestli patří vůbec do česka s povahou cikánky a ukázala mé důvěrné Fuck you ! Občas je to těžký mám obří modřiny na zadku a natáhla jsem si achylovku a to celkem sakra bolí ;/

Ale včerejší noc byla pro mě nezapomenutelná . Když jsem nemohla usnout položila jsem longboard ke mě na postel ( mám tam vobří místo -manželská postel :D ) a začla jsem si s ním povídat vymíšlela jsem si vtípky který mkě celkem dost reozesmáli . Potom jsem vzala Frisco a začli pít :D Snědla jsem celí balík kyselích žížal . Frisco jsem vylila na postel a začla jsem se tomu strašně smát . :))* Asi v jednu v noci jsme dotančili a dopili a já si lehla a začla povídat můj příběh . Já a moje pocity těžko někomu říkám vlastně jsem říkala jenom tatkovy :/* Moje hlava si lehla na zadní prkno a už jsem usla na něm do rána . Říkáte si že jsem uplně bláznivá si povídat s longboardem ,ale nikomu jsem se tak nevyzpovídala . Něco nás tak spojuje jako nejlepší přátelství . Dokázal mě uspat a rozesmát a i rozbrečet .

Neznám nikoho tak jak miluje longboard jako já . Nikdo na světě se nevyrovná nám :)*

Spocená jak jinak :DBudějce :D


Tohle miluju s trávou :)

Život mi dal tebe ♥


Šach Mat ,zlato :*

15. června 2012 v 15:58 | d-r-e-a-m-z-i |  Deník...:)
Hlavně že večer vim co mám psát na blog ... :D nějak se sem vypisovat poslední dobou nechci ,páč si připadám že tu nemám nějaký to soukromí . Hm , hlavně že se zamiluju do toho největšího grázla co může být . Lásku beru spíše jako hřích páč pro mě není žádný kluk takový aby mě chápal, jenom jako ten super kámoš :) Přemíšlím co se dneska odpoledne stalo a vedle koho jsem na tý lavičce seděla . Všechno bych sem vypsala ,ale kdoví kdo si to čte . ( Založím si nový blog kde se budu vypisovat ,ale budu chodit častěji sem )

Včerejšek byl nádhernej pohled z prkna je pro mě nejůžasnější pocit . Večer jsme zkoušeli nový triky , hned na poprvý jsem uměla bekflip :D* I bratránek (který mu je 18 ) řekl že jsem v tom dobrá a nasadil mi přilbu na motorku a dělali hovadiny ještě spár lidma který mě dokážou rozesmát jako nikdo jiný . :)
A v létě na mě čekaj rukavice a budu slajdovat . ááááááááá :D Asi vám připadá že tenhle člověk se vychlubuje ,ale to vy sami vlastně závidíte . ;) Achjo . Potřebuju se někam vypsat s tima mima klukama . :D


We are forever young to our life .

Bay :))

Nejsem anděl ,ale dábel co nosí pradu .

13. června 2012 v 17:48 | d-r-e-a-m-z-i |  Zážitky...:*
Ikdyž mám pocit že jsou všichni na mě naštvaní celkem si ten život užívám . Ublížila jsem hodně lidem ,ale i oni ublížili mě. Mám na sobě co bych ráda sundala , vždycky se omlouvám já a jediný člověk kdy se omluvil byla Ada :)♥ Ta špatnost že když jsem tak nasraná že pokazím více obětí . Ta žárlivost na jiné lidi . Snažím se být jiná ale neznám tak dokanalýho člověka . Ano mám nejlepšího kamaráda který mi můžou jenom závidět -longboard . ( ale jako kámošku mám nejradši petulů :D♥ )S ním prostě porazím celý život . Včera jak mi prkno zas vjelo pod toho džípa :D Jak málem přejeli toho psa :(3 A v létě ( páč se na mě všichni fakt vysrali ) pojedu na nějaký ten Slide-Jam . Před 2 měsícema ( myslim ) byli závody v Kozakově :/Ráda bych je vyděla a i se seznámila .

Škola je pořád taková koncem roku neuprostá testy:/ uáá .Achjo . Už se těším na to moje zaslíbené léto . Láska ,koupání ,jezdění po kopců s prknem . Doufám že ta minulá láska na mě počkala i tenhle rok a já zase potkám ty užasné kluky .

Tancování na longboardu ♥ Strašně mě to baví ikdyž se všechno učím .

Pokoušela se o kickflip ale stejně sem dala špatně nohu :D*

Ta kvalita není moc dobrá a navíc byla zima a nesjou to moc dobrý fotky ;DUsměv :)

World in my blood.

12. června 2012 v 15:25 | d-r-e-a-m-z-i |  Deník...:)
Dnešek byl rozpůlený do dvou částí do květin jako normálně a druhý do tunelu . Při Čj jsem výmíšlela nějakej ten verš . Ale potom přišel oběd ,ten nejhorší co jsem zažila . Za námi byli sedmáci a mysleli jaký jsou prostě borci ale naopak byli trapný . F. pořád nahazovali kapucu a byla jsem tak hodná že jsem ji radši pustila . Když mě začli postrkávat a ještě ohmatávat ,začlo mi být trošku zle . Ikdyž jsem mu vlepila něco jako malou držku tak nepřestali . Zmocnil se mě pocit kaustrobofie . Ani nevíte jaký je to pocit ,moje krev byla jiním bezmocným světem .Dělat na holky přetvářku že jsem OK bylo takitak těžšké . A pochopila jsem když mě K. nepustila dopředu nechtěla být ona tou obětí .
Největším štestím dne byl déšt .Cestou domů jsem nepotlačila ani mé slzy a výhoda deště je že to vše zakryje Plačící Motala se mi hlava a já měla chut být věčně mrtvá .

Včerejší noc byla dalším utrpením . Tatka .Smrt . Sama . Když přijdu domů chci se podivat do kuchyně a pozdravit tatku když čte noviny ,ale vejdu a nevidím nic než temnotu . Chybí mi každovíkendí jezdení za babičkou . Pamatuju si okamžiky jak jsme jezdívali v autě a když nás chytli policajti ( pres rychlost ) tatka říkal vidíte ? Mám tu nehodnější holčičku na světě a usmíval se a policajti mu odpustili pokutu :)) Ty časy jak jsme jezdívali na lodce a já pozorovala kapry mi natolik chybí ... Do 12.srpna 2011 byl tak poklidně dobrý život že ho chci zpátky .

Tolik závidím všem životy že nedokážu zrenovovat svůj život .


Krev v naději ,krev v bitvách ,krev v bitvě nadějí . ( Vymýšlela při Čj ;))