Srpen 2012

f

13. srpna 2012 v 10:54
TOPlist

Konec tohoto blogu .

10. srpna 2012 v 13:57 | Ta co se chce vypsat . |  Deník...:)
Takže Ahoj :) Víte s tímhle blogem jsem chtěla skončit dávno a také končím. Už sem nebudu nic vypisovat a myslím že se ani neozvu . Ráda bych blog nechala jenže jsou takoví prostě špehové a zrádci kteří vykecali moje soukromí . Necítím se tu bezbečně . Proto jako jezdec s drakem odlétám . Víte na ty lidi jsem opravdu naštvaná že vykecali tohle tajemství . Přesto blog nechám abych se mohla dyštak někdy podívat jaký jsem to tu měla .

Ale když něco končí něco nového začíná ... Takže budu na jiném blogu . Blog mám celkem dávno a cítím tam takovou prostě rovnováhu takže se budu vypisovat tam :) A taky to opuštím z důvodu že se mi týden ukazovali 0 lidí z 50 a nesnáším když mi to nejde :D Pokud někdo chce vědět adresu prosím napište mi bud na Fb : Růžena Rabová nebo na e-mailu - ruza.234@seznam.cz . Opravdu bych byla ráda kdybyste se ozvali a nestydte se ani mi říct otázku ohledně longboardu opravdu si toho vážím ! :))

Ozvěte se mi ! :)

Summer days ...

6. srpna 2012 v 12:20 | Ta co se chce vypsat . |  Zážitky...:*

Objevila jsem tu písničku od jedný longboardačky :) Je skvělá ! :*

Jinak celý týden byla taková relaxace , no :D Po večerech jsme hráli se setřenkou badminton a chodívali na procházku s naším trhlím psem :) A včera jsme se byli koupat :D Celkem sranda přeplavat několikrát tak vobří rybník :D Jinak se nám stal hrozný trapas s jedným klukem na záchodech ale to radši vyprávět nebudu . Pak nám zmrzlináč nabídl vodu na den , jela bych jenže moje sestra je lenivá jak prase na lehátku a pochybuju že by někdo jel z mích přátel :D No chytla jsem rýmu takže tady hapčíkám po celým domě :)))

Jemi dobře , opravdu dobře ...Cítím se jako kdybych se rozvedla se zármutkem a jsem ted svobodná , opravdu se tak cítím .

Růůžové vlasy !! híí
Chčije a chčije .


:))

Já ty naušnice hudební přímo zbožnuju ! :)

Nechci už nechci .

3. srpna 2012 v 11:48 | Ta co se chce vypsat . |  Deník...:)
Everyday . Člověk někomu věří a druhá osoba se najednou změní . Co mám dělat ? Už radši nikomu nechci věřit protože všichmi mě tak zklamali . Zklamání není to jen obrázek s pokřivenou hubou -meme- na fb ale jeto zklamání i v sama sebe . Pořád sedívám v tom stejným koutě každý den a říkám si - Kdy konečně příde a osvobodí mě ? Chci být ksakru štastná ikdyž umím říct vtip který rozesměje mojí family a jsem od přírody ukecaná a smyslem humoru . Přesto ve mě dřímá drak který dřív byl tak štastný a ted tam jenom shoulený leží v koutě . Navíc se blíží ten nehorší den 12.srpna a člověk už cítí opakovanou bolest . Bolest , lidé věří že přejde ale já jí pořád cítím tu hroznou bolest ztratit někoho .